Промоција на „Сведоштва од претседателскиот кабинет: Моќта на трпението“ од Дарко Костадиновски

Поранешниот член во кабинетот на претседателот на државата Дарко Костадиновски го промовираше мемоарско-монографското издание „Сведоштва од претседателскиот кабинет: моќта на трпението“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер