Стечајците од ОХИС бараат исплата на платите

Ќе продолжи ли Екоцентар 97 да го чисти хемискиот отпад од Охис, денеска одлучува Собранието на доверители. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер