Пендаровски: Ние политичарите имаме обврска активно да креираме поздрава животна средина

Природата не предупредува дека имаме се помалку време, ние политичарите имаме обврска активно да креираме поздрава животна средина. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер