Борисов ја коментира израснатата брада на Мицкоски

На средбата во Загреб бугарскиот премиер Бојко Борисов на претседателот на ВМРО – ДПМНЕ му даде сугестија и за негова брада. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер