Зекир Рамчиловиќ избран за потпретседател на Собранието –Жестока расправа на седницата

Зекир Рамчиловиќ е избран за потпретседател на Собранието, но на неговиот избор претходеше жестока собраниска дебата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер