Мас: Мора да се најде начин како Македонија што побрзо да ги почне преговорите со ЕУ

Се уште нема договорена методологија како ќе течат преговорите со земјите кандидати за членство во Европската Унија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер