Пендаровски во Франција, утре на средба со Макрон

Пред да замине, Пендаровски рече дека не очекува пресврт или драстична промена на позицијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер