Не издржаа ниту ден – украдени засадени дрвца кај Поликлиника „Чаир“

Засадените дрвца пред поликлиниката Чаир, кои ја разубавуваа патеката не го дочекаа утрото. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер