Надлежните уверуваат - ситуацијата во ОХИС е под контрола

Исклучително опасна темпирана бомба крие една од цистерните во Охис. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер