Во Женева средба на Заев и Димитров со Дендиас

Западен Балкан нема друга алтернатива, освен членството во ЕУ, е пораката што попладнево ја испратија лидерите на земјите од регионот во рамките на Светскиот економски форум во Женева. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер