Кој ќе биде новиот технички премиер?

Иако политичките партии се договорија за предвремени парламентарни избори, кадровскиот избор за техничка Влада се уште не го откриваат. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер