Протест на вработените и студентите во Институтот за хемија

Некогаш хемичарите создаваа врвни научни и признаени трудови, денеска немаат ни основни алатки и хемикалии за работа, порачаа на протест вработените, професори и студенти од Институтот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер