Во УКИМ се одржа Саем на кариера и вработување

Над триесет домашни и странски компаниии, младински организации, едукативни центри и агенции за вработување учествуваа на “Саемот за кариера” кој се одржа на платото на Универзитетот Св. Кирил и Методиј во Скопје. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер