Средба Путин – Ердоган во Сочи

Точно напладне во рускиот град Сочи почна состанокот на двајцата лидери Путин и Ердоган посветен на турската офанзива. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер