Каква предизборна кампања не очекува?

Официјалниот почетокот на предизборната кампања за предвремени избори напролет е далеку. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер