Арсовски: Зоран Заев е детронизиран човек

На 3 јануари му завршува криминално-политичката кариера на Зоран Заев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер