Вечерва средба на ВМРО-ДПМНЕ со коалиционите партнери

Вечерва ВМРО-ДПМНЕ во партиското седиште одржува состанок со коалиционите партии. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер