Преодната Влада на должност стапува на 3-ти јануари 2020

И власта и опозицијата во трката влегуваат убедени во победата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер