Аналитичари: Со одлуката за избори ќе се спречи неизвесноста за евроинтеграциите

Дел од аналитичарите единствени дека е добро што партиите со согласиле за датум за избори за да се спречи неизвесноста околу евроинтегративниот процес на земјава. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер