Пролетно-летните дневни температури ги наполнија ординациите на матичните доктори

Пролетно-летните дневни температури во комбинација со ниските вечерни температури ги наполнија ординациите на матичните доктори. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер