Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ синоќа славеа на улиците

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ синоќа објави неколку видео снимки на кои се гледа како симпатизери на партијата го прославуваат како што велат падот на Зоран Заев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер