Средба на Заев со коалициските партии

Премиерот Заев по лидерската средба се упати на средба со лидерите на коалициските партнери во седиштето на СДСМ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер