Ново свирепо насилство врз бездомни животни

Непријатна глетка овој пат на обезглавени мачки ги пречека жителите на зграда во скопско Ново Лисиче. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер