Распишан тендер за фирма која ќе го чисти опасниот линдан во Охис

Организацијата на ОН УНИДО распиша тендер за фирма која ќе го чисти опасниот линдан во дворот на фабриката Охис. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер