Во владата интензивни консултации по одлуката на ЕУ лидерите

Заев е во комуникација со европските лидери, од каде добил поддршка за реформите. Се очекува и координација на партискиот врв на СДСМ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер