Во кривичниот суд продолжи судењето за случајот „Титаник 3“ на СЈО

Првообвинетиот во предметот “Титаник 3” Исмет Гури од ДУИ во својата одбрана која ја даде денеска пред Судот тврдеше дека на локалните избори во општина Чаир во 2013-та година не забележал нерегуларности. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер