Пендаровски свика лидерска средба, не е време за апатија, потребно е единство

Ниту една одлука не е конечна, разбирливо е дека во овие моменти постои чувство на разочараност но мораме да се соочиме со последиците“, рече претседателот Стево Пендаровски . Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер