Андов: Политичарите да седнат на маса и заеднички да бараат решение

По одлуката од Брисел за пристапните преговори на земјава се отвораат дилемите за судбината на европерспективата на Македонија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер