Мицкоски: Не добивањето датум е пораз за политиките на Зоран Заев

Попладнево на прес конференција се обрати лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер