Лоши сигнали во Брисел – Македонските преговори тешко преку францускиот бедем

Лоши сигнали од Брисел и речиси никакви шанси, барем денеска, за промена на тврдиот став на Макрон во фото-финиш. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер