Дино Мерлин за пречекот на Новата година во Скопје

Пејачот, текстописец и музичар Дино Мерлин ќе настапи на плоштадот „Македонија" на 31 декември, за пречекот на Новата година. Мерлин ќе одржи солистички концерт, а неговото гостување ќе ги чини градските власти нула денари. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер