Пендаровски: Лобираме до последен момент, евроинтеграцијата нема алтернатива

Државниот врв лобира до последен момент Македонија да добие датум за почеток на преговорите со ЕУ вели шефот на државата Стево Пендаровски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер