СДММ: Молкот на Мицкоски за неговите хидроцентрали отвора сериозни сомнежи

Хидро Мицкоски молчи и не одговора: На што се должи неговата најава за повлекување од бизнисите со хидроцентралите? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер