Дафина Стојаноска и Јагода Шахпаска во „Само Вистина“ 9.10.2019 2 дел

Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер