Од утре облачно со врнежи од дожд

Од Управата за хидрометеоролошки работи најавуваат промена на временските услови веќе од утре на првиот ден од есента. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер