СДСМ: Што кријат Мицкоски, Јанушев и ВМРО ДПМНЕ?

Христијан Мицкоски со денови молчи и не одговора на јавно поставеното прашање: Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер