Постои ли „ново“ писмо од Катица Јанева и постои ли т.н. „црн фонд“ во СЈО?

Канал 5 ТВ од извори од СЈО дознава дека минатата недела пристигнало ново писмо од екс „специјалката“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер