Утре во 14 часот средба на работните групи за ЈО

По низа најавени, па одложени средби, утре преговарачките тимови на СДСМ и ВМРО ДПМНЕ ќе се обидат да ги поместат од мртва точка преговорите за Законот за јавно обвинителство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер