Во акција на полицијата во 20 градови приведени триесетина лица за нелегално поседување дрога

Богат плен на полицијата. Во рација во дваесет градови во државава уапсени триесетина лица за нелегално поседување дрога.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер