Боки 13 во понеделник, Јанева во вторник на распит кај Русковска за ,,Рекет“

Во Македонија до сега освен во случајот со бомбите има и други случаи каде нелегално прибавени материјали се користелие како докази, важен е јавниот интерес велат експертите. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер