Викендов нова средба на работните групи на СДСМ и на ВМРО ДПМНЕ за ЈО ?!

Власта и опозицијата не ја исклучуваат можноста уште викендов да седнат на маса за продолжување на преговорите за законот за Јавно обвинителство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер