Стоилковски: Власта се обидува да го покрие скандалот „Рекет 2"

Власта е повторно фатена во криминал до гуша.Рекетот, корупцијата и притисоците се одлика на владеењето на Зоран Заев. По „Рекет 1", пред очите на јавноста експлодира аферата „Рекет 2". Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер