Центарот на Скопје кај „Рекорд“ попладнево претворен во пешачка зона

Скопје ослободен од сообраќај по урнекот на светските метрополи. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер