Давидовиќ: Имаме докази дека Дончев и Филипче ја злоупотребиле положбата

Дали е на повидок нова афера, овој пат во здравствената сфера. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер