Мицевски: Ребалансот ја покажува неефикасноста на институциите

Предлогот за прекројување на државната каса пред пратениците. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

притисни ентер