Судскиот процес „Талир 2“ одложен за 15 октомври

Предметите кои беа во надлежност на СЈО, се вратија во судница, но очекувано со нови проблеми. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер