Дебата за учество во сообраќајот со електричен тротинет

Републичкиот совет за безбедност на сообраќајот го поздравува новиот тренд на електрични тротинети кој нецела година ги преплавува нашите улици. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер