Наставниците тешко го препознаваат психичкото насилство во учениците

Вербалното и психичко насилство е се поприсутно во средните училишта. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер