Воз прегази маж кај надвозникот на булеварот „Србија“

31-годишен Скопјанец, трагично го загуби животот, откако бил прегазен од возот на релација Скопје-Битола. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер