Лондонскиот НАТО самит „недостижен“ за Македонија!?

30-иот јарбол пред седиштето на Алијансата, ќе остане празен и по НАТО самитот во Лондон. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер